Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K.P |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гірлянди | Штора кімнатна |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Кристал |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast input | DC 9V-2A |
| Fast output | DC 9V-2A 12V-1.5A |
| Input | DC 5V-2A |
| Output | DC 5V-2A |
| Вхідна напруга | 9 |
| Висота | 180 |
| Висота (мм) | 3000 |
| Вихідна напруга | 9 |
| Довжина: | 95 |
| Ємність акумулятора | 20000 |
| Заряджання батареї | От USB |
| Кількість у ящику | 20 |
| Кількість ламп (шт.) | 360 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Немає |
| Назва прайс-листа | NP-20230108-MIX-G |
| Напруга (В) | 220 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | Type-C, USBx2, micro USB |
| Термін експлуатації (год.) | 100000 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 30 |
| Ширина (мм) | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴


