Зарядний пристрій призначений для заряджання від електричної мережі Кпк,смартфонів, MP3-плеєрів, цифрових фотоапаратів та інших сумісних апаратів.опродовжує струм 1 А Живлення 220V
Вихідна напруга та струм: DC 5В
Вхідна напруга: 220 В
| Зарядний пристрій | |
| Для заряджання | Телефону |
| Сумісність | Універсальна |
| Штекер заряджання | Mini Usb |
| Тип живлення | Від мережі 220V |
| Вихідний струм | До 1000 mA |
| Кількість Usb виходів | Немає |
| Шнур у комплекті | Є |
| Колір | Чорний Докладніше:http://mobioptom.com/accessories/chargers/setevoe-zaryadnoe-ustrojstvo-htc-black-berry-original-mini-usb |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mini |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Немає |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість у ящику | 250 |
| Призначення | Для телефона |
| Номінальна сила струму (А) | 3 |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | mini-USB |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴



