Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Немає |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Кількість у ящику | 200 |
| Призначення | Для телефона |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴


