Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вологозахист | Так |
| Підсвічування | Так |
| Принцип роботи | Цифровий |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ударозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 450 mAh |
| Ємність батареї | 450 mAh |
| Версія Bluetooth | 3 |
| Висота (мм) | 165 |
| Діаметр об'єктива (мм) | 30 |
| Довжина (мм) | 85 |
| Діагональ дисплея | 1.54 дюйма |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Камера | 0.3 Мп |
| Карта памяті | до 32 гігабайт |
| Кількість у ящику | 10 |
| Кратність збільшення (х) | 3 |
| Максимальна робоча дальність (м) | 400 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус |
| Пам'ять | 128 Mb |
| Стать | Унісекс |
| Роздільна здатність дисплея | 240 x 240 пікселів |
| Сумісність з | Android, IOS |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип процесора | MTK6260A |
| Ширина (мм) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 731 ₴


