Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність зарядного боксу | 230 mAh |
| Ємність кожного навушника | 35 mAh |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Вага (кг) | 0.2 |
| Тип навушників | Вкладки |
| Висота (мм) | 130 |
| Довжина (мм) | 90 |
| Клас пристрою | Портативний |
| Кількість у ящику | 50 |
| Максимальна відтворювана частота | 20000 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал амбушуру | Пластик |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 |
| Потужність лампи (Вт) | 4 |
| Назва прайс-листа | NP-20230108-MIX-G |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації ламп (год.) | 10000 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип лампи | LED |
| Тип призначення | Гарнітура |
| Тип підключення | Tws |
| Формат зображення | Класичний (4:3) |
| Колір світіння | Зелений, Червоний |
| Час заряджання | до 60 хв |
| Час роботи | до 5 годин |
| Чутливість | 90 |
| Ширина (мм) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴


