Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K.P |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast input | DC 9V-2A 5V-3A |
| Fast output | DC 4.5V-5A 9V-2A 12V-1.5A (MAX 22.5 W) |
| Input | DC 5V-2A |
| Output | DC 5V-2A |
| Вхідна напруга | 9 |
| Висота | 180 |
| Вихідна напруга | 5 |
| Довжина: | 90 |
| Ємність акумулятора | 20000 |
| Заряджання батареї | От USB |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Кількість у ящику | 300 |
| Матеріал | Неіржавка сталь + ABS |
| Набір перехідників | Немає |
| Назва прайс-листа | NP-20230108-MIX-G |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | Type-C, USBx2, micro USB |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Заглибний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ширина | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


