Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (мм) | 225 |
| Довжина (мм) | 130 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 3 |
| Захист від перегрівання | Да |
| Джерело живлення | мережа |
| Кількість у ящику | 2 |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Концентратор | Да |
| Потужність | 1600 Вт |
| Потужність всмоктування | 340 |
| Потужність всмоктування (Вт) | 340 |
| Потужність фена | 1600 |
| Незалежне регулювання швидкості та температурного режиму | Да |
| Об'єм пилозбірника (л) | 4 |
| Петелька для підвішування | Да |
| Поворот шнура на 360 градусів | Да |
| Споживана потужність | 3 600 |
| Споживана потужність (Вт) | 3600 |
| Режим Турбо | Да |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 115 В |
| Функція іонізації | Да |
| Холодне обдування | Да |
| Ширина (мм) | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 557 ₴



